איך מתקיים תהליך עיצוב הדירה?

מזל טוב! קניתם את הנכס היקר מכל והתחדשתם בדירה כמו בחלומות.
עכשיו מתחילה העבודה הקשה באמת, מלאכת עיצוב הדירה. 'גשם החזקות' לא משאירים אתכם לבד בתהליך, והקימו עבורכם את 'גשם דיזיין' מחלקת הסטיילינג והעיצוב, שהופכת כל חלום למציאות. 

צוות המעצבות של גשם החזקות, ילוו אתכם בתהליך העיצוב, החל משינויים בתכנון הדירה, בחירת הריהוט, ריצופים, מטבח, כלים סניטריים, חדרי רחצה, ועד לבחירת הכרית לספה בסלון. המעצבות ילבישו את הבית שלכם בדיוק לשביעות רצונכם, מהפרטים הגדולים ועד לקטנים ביותר.

אז למה לבחור ב'Geshem Design'?

ליווי לאורך כל הדרך- צוות המעצבות של גשם דיזיין יעמדו לצידכם מהרגע הראשון, וילוו אתכם החל מהתכנון הראשוני ועד הלבשת הדירה. החל מפגישת היכרות בה תוכלו לספר על כל חלומותיכם, ועד לרגע בו החלום יהפוך למציאות.

תכנון לוח זמנים הגיוני – הליווי של צוות המעצבות לאורך כל הדרך, מאפשר להן לתכנן באופן נכון את לוח הזמנים. בתור מחלקה בתוך 'גשם החזקות', המעצבות מתואמות עם לוח הזמנים של הפרוייקט, ויודעות בדיוק מתי הרגע הנכון לכל שינוי וכל פעולה. אם תרצו לבצע שינויים בתוכנית הדירה הסטנדרטית, המעצבות של 'Geshem Desing' יקלו על התהליך, ויהפכו אותו לאפשרי.

One Stop Shop – למחלקת עיצוב פנימית יש יתרונות רבים, כשהבולט ביניהם הוא העובדה שכל אנשי המקצוע מתרכזים תחת קורת גג אחת. צוות המעצבות מכירות את הדירות על בוריין, מכירות את המערכת ואנשי המקצוע, כך שהן ידעו להרכיב עבורכם את הפאזל בצורה מושלמת, ולסנכרן בין כלל הגורמים המעורבים

שיתופי פעולה – 'גשם החזקות' משתפת פעולה מיטב רשתות העיצוב, ביניהן ביתילי, אביבי מטבחים, מרכז הכסאות, קיר ירוק, מודי, עץ הפטל והמרכז לעיצוב הבית. 

אז רגע לפני שאתם יוצאים לדרך, ומעצבים את הדירה שתהפוך לבית שלכם, 'גשם החזקות' מציעה לכל רוכשי גשם שעת ייעוץ ראשונה חינם. לפרטים נוספים התקשרו ל-*9195

מאמרים נוספים